3 t/m 6 augustus 2022

Woensdag 3 augustus

  • 10:30 uur
    Aanstormend talent // Henriëtte Bronkhorst (fl uit), Gerrald Bronkhorst (orgel/piano)
  • 11:30 uur
    Johan Petersen van Bart Sanders Maatpakken en Ineke van Westreenen van Uniek met Stijl over “Zo heurt het"
  • 12:30 uur
    Gerald Verweij over "Verslingerd aan een T-Ford"
  • 13:30 uur
    Boudewijn en Lydia Zwart met het kinderprogramma "Dat klinkt als een klok"
  • 14:30 uur
    Teunie Luijk over "Brood bakken"
  • 15:30 uur
    Bloggersmeeting met Mathilde Beverloo / Gerjanne van Lagen / Renate Bleijenberg
  • 16:30 uur
    Samenzang met Boudewijn Zwart
  • 17:30 uur
    ds. M. van Kooten over “High tea”.Ds. M. van Kooten over "High tea"
  • 18:30 uur
    Achtergrondmuziek door Boudewijn Zwart
  • 19:00 uur
    Kijkje achter de schermen van Terdege Live
  • 19:30 uur
    Terdege Live met Burgemeester Jan Luteijn en wethouder Arnoud Proos, muziek door Boudewijn Zwart

Donderdag 4 augustus

  • 10:30 uur
    Aanstormend talent // Noralie van Gurp (harp)
  • 11:30 uur
    Johan Petersen van Bart Sanders Maatpakken en Ineke van Westreenen van Uniek met Stijl over “Zo heurt het"
  • 12:30 uur
    Teunie Luijk over "Brood bakken"
  • 13:30 uur
    Boudewijn en Lydia Zwart met het kinderprogramma "Dat klinkt als een klok"
  • 14:30 uur
    Gerald Verweij over "Verslingerd aan een T-Ford"
  • 15:30 uur
    Thijs Aarten over "Een dag op de ambulance"
  • 16:30 uur
    Samenzang met Hugo van der Meij en Maurice van Dijk
  • 17:30 uur
    Politiebelevenissen
  • 18:30 uur
    Achtergrondmuziek door Hugo van der Meij
  • 19:00 uur
    Kijkje achter de schermen van Terdege Live
  • 19:30 uur
    Terdege Live met oud-Commandant der Strijdkrachten Tom Middendorp en Mark Brouwer, muziek door Hugo van der Meij en Maurice van Dijk

Vrijdag 5 augustus

  • 10:30 uur
    Aanstormend talent // Anne Maureen Geleijnse (piano)
  • 11:30 uur
    Teunie Luijk over "Brood bakken"
  • 12:30 uur
    Politiebelevenissen
  • 13:30 uur
    Kinderprogramma met Duo Hoekman
  • 14:30 uur
    Schrijf een column met Arien van Ginkel
  • 15:30 uur
    Gerald Verweij over "Verslingerd aan een T-Ford"
  • 16:30 uur
    Samenzang met Duo Hoekman
  • 17:30 uur
    Ds. M. van Kooten over "High tea"
  • 18:30 uur
    Achtergrondmuziek door Geert Hoekman
  • 19:00 uur
    Kijkje achter de schermen van Terdege Live
  • 19:30 uur
    Terdege Live met Janie de Jong en Eline v/d Bosse, muziek door Duo Hoekman

Zaterdag 6 augustus

  • 10:30 uur
    Aanstormend talent // Lucas de Heer
  • 11:00 uur
    Bloggersmeeting met Mathilde Beverloo / Martine (mama_geel) / Gerjanne van Lagen
  • 12:00 uur
    Arts-assistent Romke Rozema over "De dag van Romke"
  • 13:00 uur
    Boudewijn en Lydia Zwart met het kinderprogramma "Dat klinkt als een klok"
  • 14:00 uur
    Teunie Luijk over "Brood bakken"
  • 15:00 uur
    Erik de Jonge over "Vreemde vogels in het bos"
  • 16:00 uur
    Samenzang met Wilbert Magré
 
*ONDER VOORBEHOUD VAN WIJZIGINGEN
Tickets
Inschrijven standhouders

Locatie

Landgoed Schaffelaar
Stationsweg 6
3771 VH Barneveld